Sprawdź nasze inspiracje

Oryginalne ozdoby i aranżacje DIY, które łatwo przygotowujesz w domu. Zobacz wszystkie

Wyjątkowe okazje

Idealny baby shower

„Baby shower” to przyjęcie organizowane dla przyszłej mamy oraz jej dziecka. Zobacz nasze pomysły na zaaranżowanie tego wyjątkowego dnia.

ZOBACZ INSPIRACJE

Przyjęcie urodzinowe

Zainspiruj się pomysłami Marzeny Marideko na oryginalne dekoracje, które podkreślą charakter przyjęcia i dodadzą szyku.

ZOBACZ INSPIRACJE
Zobacz wszystkie

Nasze inspiracje

Raffaello, czyli pierwszy krok do zakochania

Pierwsza randka to emocjonujące przeżycie dla obu stron. Zwykle towarzyszą nam w tym czasie motyle w brzuchu, lekkie podekscytowanie i nutka niewiadomej. Z Raffaello pierwsze spotkanie może okazać się wstępem do wyjątkowo pięknej relacji.

Czytaj dalej

Prezent na 30. urodziny – dobrze zaplanuj i utrzymaj w tajemnicy!

Urodziny, zwłaszcza te okrągłe, wymagają odpowiedniej oprawy. Dzień, w którym wkracza się w nową dekadę życia ma ogromne znaczenie. Jubilat i jubilatka odczuwają to szczególnie – upatrując magii w „trójce” z przodu. Praktyczny prezent na 30. urodziny może okazać się zbyt przyziemny. Tym razem naprawdę warto zaszaleć!

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie

Porady ambasadorek

Marta Wojtysiak

Pomysły na aranżacje letniego pikniku według Marty Wojtysiak

Lato to idealny czas na wykorzystanie sprzyjającej aury i zorganizowanie pikniku w ogrodzie. Pozwól zachwycić się zapachem i oczarować eksplozją kolorów.

Czytaj dalej
Karolina Maras

Oryginalny wieczór panieński według Karoliny Maras

Sezon ślubny w pełni. Piękne zdjęcia z romantycznych ceremonii królują ostatnio na moim Instagramie. Ten temat stał się dla mnie całkiem niedawno wyjątkowo bliski, ponieważ… sama zostałam szczęśliwą narzeczoną! Myślę, że jednym z równie magicznych dni przed ślubem jest wieczór panieński – wyjątkowy czas na zabawę i plotki zarezerwowany tylko dla najbliższych przyjaciółek panny młodej. Zdradzę Wam, jak wyglądałaby moja wymarzona babska impreza. :)

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie

Zrób to sam

Zobacz wszystkie