Zrób to sam

Zobacz jak w łatwy sposób przygotujesz oryginalną dekorację w swoim domu.

Zrób to sam

DEKORACYJNA OBRĘCZ

Co będzie potrzebne do przygotowania tej nastrojowej dekoracji:

  • obręcz o średnicy ok. 30 cm
  • farba w spray’u
  • suszki
  • klej na gorąco
  • Mon Chéri
  • wstążka
Krok
po kroku
1.

Krok 1: Do przygotowania tej dekoracji potrzebujemy obręczy o średnicy ok. 30 cm. Nasza obręcz musi mieć złoty kolor, więc jeśli Twoja ma inny, to koniecznie ją pomaluj. Najszybciej oraz najwygodniej będzie użyć farby w spray’u – pamiętaj tylko, aby malować na balkonie ponieważ zapach farby może utrzymywać się przez wiele godzin. Pomalowaną obręcz pozostawiamy do wyschnięcia na kilka godzin.

 

 

 

 

 

2.

Krok 2: Teraz musimy wykazać się delikatnością oraz precyzją. Bierzemy suszki i przyklejamy je asymetrycznie – tak aby rozchodziły się na dwie strony. Skorzystajmy z kleju na gorąco, ponieważ zapewnia precyzję przy dozowaniu i jest wygodny w użyciu. Tutaj niestety nie ma innej drogi, jak tylko metoda prób i błędów. Po kilku pierwszych podejściach powinno pójść już dużo łatwiej.

 

 

3.

Krok 3: Kiedy uzyskamy pewną wprawę, naklejamy kolejne warstwy suszki. Na tym etapie pracy chodzi nam przede wszystkim o nadanie ozdobie wrażenia przestrzenności, dlatego suszki naklejamy pod różnymi kątami.

 

4.

Krok 4: Na środku przyklejamy Mon Chéri. Na koniec zawiązujemy u góry czerwoną wstążkę i mamy ozdobę gotową do powieszenia.

Teraz znajdźmy dla niej najodpowiedniejsze miejsce i czekajmy na przybycie Panny Młodej i jej przyjaciółek.

 

ZOBACZ POZOSTAŁE INSPIRACJE