Paulina z bloga Deer Home

Jak ozdobić stół na Walentynkową kolację?

PAULINA Z BLOGA DEER.HOME

 

Święto Zakochanych to wyjątkowy dzień, kiedy możemy sprawić bliskiej osobie niezapomnianą niespodziankę, usiąść razem do romantycznej kolacji i spędzić czas tylko we dwoje.

Aby taki wieczór był magiczny, warto pomyśleć nad niespodzianką, która z łatwością przygotujemy sami. Twoja “połówka” na pewno to doceni i poczuje się wyjątkowo.

Oto kilka przydatnych wskazówek, dzięki którym sprawisz, że nastrój tego wieczoru będzie oryginalny.

 

Wybierzmy kolor przewodni tak, żeby było nam łatwo wszystko ze sobą łączyć.

 

Złote detale będą tutaj idealnym, eleganckim akcentem. Warto także pomyśleć o świeżych kwiatach w wazonie. Aby bardziej podkreślić romantyczną atmosferę, możemy dorzucić kilka kwiatów lub świeżych gałązek na stole, pomiędzy nakryciem.

Dopełnieniem całej atmosfery będą świece — najlepiej pięknie pachnące. Uzupełnią one magicznego klimatu i wprawiają w dobry nastrój.

 

Wybierzmy naszą ulubioną zastawę. Jeśli wybierzemy prostą, beż dodatkowych wzorów, wówczas udekorujmy talerze ładnymi serwetkami, aromatycznymi gałązkami i dodajmy złoty detal.

Świetnie sprawdzi się tutaj Ferrero Rocher.

 

Dopełnieniem całej aranżacji będą eleganckie kieliszki oraz sztućce — najlepiej w złotym kolorze.

 

Bardzo ważnym elementem każdej kolacji jest deser. Świetnym pomysłem będą praliny ułożone na złotej, dekoracyjnej tacy.

 

Będą zarówno pięknym detalem, jak i słodkim zwieńczeniem wieczoru. Jeżeli mamy taką możliwość, przygotujmy wszystko w tajemnicy przed ukochaną osobą.

 

Wspaniałych Walentynek!

 

Inne porady ambasadorek

Kasia z bloga "Mój Dom Moje Miejsce"

Jak przygotować romantyczną dekorację?

Romantyczna kolacja przygotowana w domu? Czemu nie! Koniecznie musimy pomyśleć nad wyjątkową dekoracją oraz odpowiednim zapakowaniu prezentu dla swojej “połówki”. Stworzenie romantycznej atmosfery podczas kolacji wcale nie jest takie trudne. Jest kilka elementów, które jak za sprawą czarodziejski różdżki potrafią zdziałać cuda.

Czytaj więcej
Zobacz wszystkie

Sprawdź wyjątkowe okazje