Sybilla z bloga "Domek za lasem"

Jak przygotować elegancki podarunek?

SYBILLA Z BLOGA "DOMEK ZA LASEM"

 

 

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy, najbardziej magiczny czas w roku.

 

Czas pełen spokoju, ciepła, miłości, spotkań z rodziną. Zadbajmy o atmosferę, wystrój naszego domu, oprawę wigilijnego stołu. Sprawmy by nasi najbliżsi czuli się wyjątkowo.

 

 

 

Zadbajmy o drobiazgi!

 

Warto poświęcić odrobinę czasu na przygotowanie eleganckiego podarunku.

Nawet skromny prezent, jeśli będzie pięknie zapakowany sprawi ogromną radość. Obdarowana osoba doceni naszą oryginalność oraz zaangażowanie.

Do przygotowania takiego prezentu można użyć dostępnego w wielu rozmiarach gotowych pudełek, papieru do pakowania w świątecznych wzorach i kolorach, ale również pergaminu. Pakując świąteczny prezent, pomyślmy o dodatkach. Mogą to być  tradycyjne gwiazdki, bombki, śnieżynki, drewniane choineczki czy rozety. Ciekawym pomysłem będą również gałązki choiny, ostrokrzewu, jemioły.

 

 

Do zapakowania prezentu o nietypowym kształcie możemy użyć kawałka materiału, sznureczka bawełnianego, materiałowej wstążki czy włóczki wełny.

 

By uzyskać bardziej elegancki styl użyjmy papieru w jednolitym kolorze oraz słodkich pralin Ferrero.

Nie możemy również zapomnieć o wstążce i bilecik, na którym możemy napisać nie tylko imię, ale również życzenia od serca.

 

 

Radosnych Świąt!

 

Inne porady ambasadorek

Magda z bloga "Mazale”

Jak udekorować świąteczny stół?

Świąteczny stół możemy udekorować na wiele sposobów. Warto zadbać o to, aby cała aranżacja była spójna i oddawała charakter okazji.

Czytaj więcej
Zobacz wszystkie

Sprawdź wyjątkowe okazje