Ola z “Home on the Hill”.

Stylowe przyjęcie ślubne wg Oli z “Home on the Hill”.

Ślub to wyjątkowa okazja, która tworzy wspomnienia na całe życie. Nic więc dziwnego, że chcemy, aby ten dzień wypadł jak najpiękniej. Przyszli małżonkowie poświęcają mnóstwo czasu na to, aby zadbać o wszystkie szczegóły, przygotowania trwają najczęściej długie miesiące, tak żeby każdy detal był idealnie dopracowany. Wkładają w to mnóstwo czasu i serca.

Coraz bardziej popularne stają się przyjęcia ślubne na zewnątrz. Naturalna sceneria, kwiaty, rośliny dodają romantycznej atmosfery, sprawiają też, że wszyscy mogą poczuć się swobodniej, a takie przyjęcie ma mniej formalny charakter.

Planując dekoracje do stylowego przyjęcia w ogrodzie, warto wykorzystać różne sekretne zakątki i pięknie je ozdobić. Idealnie sprawdzą się tu wszelkie pergole obrośnięte pnączami, na ich tle możemy stworzyć najróżniejsze aranżacje. Kiedy tworzymy ozdoby, to koniecznie wykorzystajmy naturalne materiały.

Możemy rozwiesić jutowe girlandy, zwiewne łapacze snów, krążki drewna, porozrzucać wokół płatki róż, to wszystko doda lekkości i magicznej atmosfery. Takie proste detale będą się idealnie komponować z przyrodą wokół, będą jej przedłużeniem. Do tego dodajmy trochę elegantszych akcentów takich jak srebrne świeczniki, czy kryształowy wazon oraz gustowne lampiony, które podkreślą wyjątkowość tej chwili.

Wiele dekoracji możemy przygotować samodzielnie

 

Pomysł na oryginalne pudełeczko DIY na ślubne obrączki:

Mam dla Was propozycję efektownego pudełka na obrączki, którego wykonanie zajmie tylko chwilę, a wygląda naprawdę pięknie. To właśnie takie szczegóły wpływają na atmosferę, sprawiają, że całość robi wrażenie niezwykle dopracowanej.

Takie pudełeczko możemy wykorzystać do zdjęć, a później będzie stanowić piękną pamiątkę. Do jego wykonania potrzebujemy:

  • Drewnianą szkatułkę w rozmiarze 10x15
  • Białą farbę do drewna
  • Pralinki Raffaello
  • Gąbkę florystyczna
  • Niewielkie różyczki
  • Klej na gorąco

 

Jak je wykonać? 

 

Krok 1. Szkatułkę malujemy na biało.

Krok 2. Jej dno wykładamy gąbką florystyczną.

Krok 3. Klejem na gorąco przyklejamy w dwóch przeciwległych rogach pralinki Raffaello.

Krok 4. Następnie wkładamy w gąbkę małe różyczki, tak żeby całe dno było szczelnie wyścielone kwiatami i pralinkami.

 

I gotowe! Nasze wyjątkowe pudełko na obrączki może już nam dzielnie służyć.

Życzę Wam wiele miłości i radości z tego wyjątkowego dnia. Na pewno będzie pięknie!

 

Inne porady ambasadorek

Marta Potoczek

Prezent i przyjęcie z okazji awansu

Awans w pracy członka rodziny lub przyjaciela to zawsze niezwykle emocjonujący moment. Warto podkreślić tę wspaniałą chwilę i uczcić go specjalnymi gratulacjami w wyjątkowej oprawie. Przyjęcie w akompaniamencie słodkich specjałów Raffaello wyczaruje magię, która zapadnie na długo w pamięci bliskiej nam osoby.

Czytaj więcej
Marzena Marideko

Stylowy baby shower

Baby shower, czyli przyjęcia organizowane dla przyszłej mamy z okazji zbliżających się narodzin dziecka cieszą się coraz większą popularnością. Jest to piękny czas oczekiwania i radości w gronie najbliższych kobiet.

Czytaj więcej
Zobacz wszystkie

Sprawdź wyjątkowe okazje