DEKORACYJNA OBRĘCZ NA NAKRYCIE

Zobacz jak w łatwy sposób przygotujesz oryginalną dekorację w swoim domu.

Zanim zaczniemy pracę, przygotuj niezbędne materiały:

obręcz o średnicy ok. 10 cm złota farba suszki karteczka klej Mon Chéri

Krok 1

Krok 1: Do przygotowania nakrycia potrzebujemy obręczy o średnicy ok. 10 cm. Obręcz musi mieć złoty kolor, więc jeśli Twoja ma inny, to koniecznie ją pomaluj. Najszybciej i najwygodniej będzie użyć farby w spray’u – pamiętaj tylko, aby malować na balkonie lub w garażu, ponieważ zapach farby może utrzymywać się przez wiele godzin. Pomalowaną obręcz pozostawiamy do wyschnięcia na kilka godzin.

Krok 2

Krok 2: Gry obręcz jest sucha bierzemy suszki, następnie przyklejamy je asymetrycznie - tak aby rozchodziły się na dwie strony. Skorzystajmy z kleju na gorąco, ponieważ zapewnia precyzję przy dozowaniu i jest wygodny w użyciu.

Krok 3

Krok 3: Naklejamy kolejne warstwy suszków, tym razem pod różnym kątem, aby nadać ozdobie wrażenia przestrzenności.

Krok 4

Krok 4: Następnie na karteczce wielkości wizytówki wypisujemy imię osoby, która zasiądzie na danym miejscu. Nie musimy popisywać się umiejętnościami kaligraficznymi, aczkolwiek jeśli nie mamy ładnego charakteru pisma, to lepiej zdać się na nowoczesną technologię i użyć drukarki. Piękne i darmowe kroje pisma bez problemu znajdziemy w internecie. Brzegi karteczki z imieniem zaginamy delikatnie do środka.

Krok 5

Krok 5: Środek kompozycji dekorujemy Mon Chéri, przyklejając ją do suszek, a w środek obręczy wkładamy karteczkę z imieniem gościa.

Teraz pozostaje nam tylko przygotować w ten sposób pozostałe nakrycia i zaprosić gości do stołu.

Pozostałe pomysły

Zobacz wszystkie

Sprawdź wyjątkowe okazje