Eleganckie torebki na prezenty

Zobacz jak w łatwy sposób przygotujesz oryginalną dekorację w swoim domu.

Zanim zaczniemy pracę, przygotuj niezbędne materiały:

prezentowe torebki karton w kolorze złotym złota bibuła ozdobna klej ołówek flamaster nożyczki dwustronna taśma klejąca Ferrero Rocher

Krok 1

Krok 1: Zaczniemy od drukowania i wycinania. Wykorzystaj szablony, które przygotowaliśmy specjalnie na tę okazję – znajdziesz je tutaj. Bardzo starannie wytnij wszystko, czego potrzebujemy: etykiety, złote kropki i eleganckie klapki do torebek.

Krok 2

Krok 2: Na złotej etykiecie napisz flamastrem imię obdarowywanej osoby lub krótkie życzenia „Wesołych Świąt”. Etykietę przyklej na froncie torby. Teraz, wzorując się na załączonym zdjęciu lub polegając na własnej wyobraźni, udekoruj torbę złotymi kropkami.

Krok 3

Krok 3: Do tylnej części torby przymocuj klapkę wyciętą z szablonu, a wnętrze torby wyłóż bibułą. Następnie wsuń prezent do środka, delikatnie umieść go na bibule, a jeśli jest jej wystarczająco dużo, owiń nią delikatnie cały podarunek. Przepleć klapkę przez uszy torby i przyklej z przodu. Jako pieczęć na klapie przyklej Ferrero Rocher - przyznasz, że całość prezentuje się naprawdę pięknie.

Tak opakowane prezenty będą wyglądały naprawdę wyjątkowo pod każdą choinką

Pozostałe pomysły

Zobacz wszystkie

Sprawdź wyjątkowe okazje