SŁODKI BUKIET

Zobacz jak w łatwy sposób przygotujesz oryginalną dekorację w swoim domu.

Zanim zaczniemy pracę, przygotuj niezbędne materiały:

Ferrero Rocher bukiet róż siatkę koronkową krepę w kolorze beżowym i brązowym klej na gorąco przezroczysta taśma samoprzylepna wstążka

Krok 1

Krok 1: Zaczniemy od przygotowania Ferrero Rocher. Bierzemy kawałek siatki koronkowej i zwijamy go aż uzyskamy zawiniątko grubości kwiatu róży. W środku zawiniątka mościmy miejsce na Ferrero Rocher i układamy je delikatnie, owijając resztą siatki. Dla pewności możemy od spodu podkleić Ferrero Rocher kropelką kleju z pistoletu.

Krok 2

Krok 2: Następnie składamy piękny bukiet z małych róż i między kwiatami umieszczamy nasze zawiniątka z Ferrero Rocher. Nie zapominajmy o liściach, one także muszą być widoczne, ponieważ dodadzą bukietowi życia i kolorów. Kwiaty i Ferrero Rocher starajmy się układać naprzemiennie, żeby kompozycja nie była monotonna. Róże osadźmy dość głęboko, tak aby „wtulić” je w siatkę koronkową.

Krok 3

Krok 3: Starannie owijamy bukiet beżową krepą. Łodygi kwiatów ściskamy na tyle mocno, aby bukiet się nie rozpadł (możemy wspomóc się przezroczystą taśmą samoprzylepną). Następnie owijamy całość brązową krepą i również podklejamy. Na koniec wywijamy brzegi krepy na zewnątrz oraz układamy ją tak, aby jak najlepiej eksponowała nasz bukiet.

Praca skończona – wystarczy przewiązać łodygi ozdobną wstążką i gotowe!

Pozostałe pomysły

Zobacz wszystkie

Sprawdź wyjątkowe okazje