WALENTYNKOWA GIRLANDA

Zobacz jak w łatwy sposób przygotujesz oryginalną dekorację w swoim domu.

Zanim zaczniemy pracę, przygotuj niezbędne materiały:

papier w trzech kolorach nożyczki Raffaello cienka, atłasowa wstążka klej

Krok 1

Krok 1: Na starcie czeka nas sporo wycinania, dlatego najlepiej zaopatrzyć się w dobre i wygodne nożyczki. Przyda się również spokojna muzyka, która pomoże nam się skupić i jeszcze milej spędzić czas. Tak przygotowani zaczynamy pracę. Z trzech kolorów papieru wycinamy serduszka w dwóch rozmiarach – 4 i 5 cm.

Krok 2

Krok 2: Następnie przechodzimy do wycinania ramek w kształcie serca. Użyjemy do tego papieru w kolorze czerwonym. Ramki muszą zmieścić w sobie Raffaello, więc powinny być w rozmiarze ok. 6 cm. Najpierw wycinamy zwykłe serce, następnie składamy je na pół wzdłuż pionowej osi i wycinamy środek.

Krok 3

Krok 3: Kładziemy przed sobą atłasową wstążkę i przystępujemy do przyklejania serduszek. Zaczynamy od najmniejszych i sklejamy je po dwa, tak aby wstążka przechodziła pomiędzy nimi. Następnie przyklejamy po trzy złożone na pół serca (5 centymetrowe), które mają dawać wrażenie trójwymiarowości. Na koniec naklejamy osadzone w dwóch ramkach Raffaello i gotowe!

Nasza girlanda bez wątpienia prezentuje się świetnie, ale aby uzyskać naprawdę imponujący efekt powinniśmy ich przygotować kilkanaście. Do dzieła!

Pozostałe pomysły

Zobacz wszystkie

Sprawdź wyjątkowe okazje