Magda z bloga MsMadeleine

Jak pomysłowo zapakować prezent urodzinowy?

Magda z bloga MsMadeleine

 

 

 

Urodziny to magiczny dzień w roku, który skłania do przemyśleń i pewnych podsumowań. Jesteśmy bogatsi o pewne doświadczenia, myślimy o przeszłości, zastanawiamy się, co przyniesie kolejny rok i stawiamy sobie nowe cele i wyzwania. W tym dniu nie możemy również zapomnieć o świętowaniu! Oczywiście każdy na swój sposób.

 

Detale są bardzo istotne!

 

Każdy upominek cieszy, ale pięknie zapakowany prezent sprawia jeszcze więcej radości i bez wątpienia cieszy oko. Zawsze byłam fanką wykorzystania niestandardowych dekoracji i dodatków przy pakowaniu prezentów. Pewnie dobrze znane jest Wam wykorzystywanie kolorowych bądź metalicznych papierów, pergaminu, bibuły oraz różnych mniej lub bardziej dekoracyjnych wstążek czy rozetek. To wszystko wzbogaca upominek i cieszy oko obdarowanego ale niestety nie na długo :)

 

Co Wy na to, żeby wykorzystać przy pakowaniu prezentów praliny? Ja byłabym w siódmym niebie widząc estetycznie doczepione do prezentu pralinki. Pamiętajmy, żeby pralinki były hermetycznie zapakowane w papierki. Możemy przymocować je do wstążki lub bezpośrednio do papieru za pomocą zdobionej taśmy lub przywiązać cienką wstążką do liściku. Gwarantuję, że obdarowany będzie mile zaskoczony i doceni nasz pomysł!

 

To w końcu urodziny!

 

W urodziny nie może zabraknąć odrobiny szaleństwa, a piękne opakowanie przyozdobione pysznymi słodkościami idealnie wpasowuje się w urodzinowy klimat. Jednak pamiętajmy, że zarówno opakowanie, jak i jego zawartość to tylko wisienka na torcie! Najcenniejsze są szczere życzenia od serca i chwile spędzone z bliskimi.

 

 

 

Inne porady ambasadorek

Magda z bloga "Mazale”

Jak przygotować eleganckie przyjęcie urodzinowe?

Eleganckie przyjęcie urodzinowe z niezapomnianą atmosferą, wyjątkowym jedzeniem i oryginalnym tortem zawsze możemy przygotować sami w domu. 

Czytaj więcej
Zobacz wszystkie

Sprawdź wyjątkowe okazje