Słodki koniec roku szkolnego z pralinką Raffaello

Jak wykonać dekorację?

Słodki koniec roku szkolnego z pralinką Raffaello

Czy jest coś piękniejszego niż samodzielnie wykonany prezent? Ten prosty gest dowodzi, że podziękowania płyną prosto z serca, wdzięcznego za nauczycielski trud, pasję, a przede wszystkim cierpliwość. Taki podarunek na długo zagości w pamięci obdarowanych, pokazując im, jak bardzo są cenieni przez swoich uczniów.

Zanim zaczniemy pracę, przygotuj niezbędne materiały:

papier w formacie A3, najlepiej w neutralnym szarym kolorze arkusz kartonu w formacie A4, może być to dekoracyjny brystol list z podziękowaniami żywe kwiaty nożyczki taśmę dwustronną ozdobny sznurek linijkę ołówek

Krok 1

Przygotuj wszystkie niezbędne elementy.

Krok 2

Wydrukuj szablon dostępny tutaj. Uzyskasz trzy wydruki, które musisz ze sobą połączyć. Następnie wytnij z połączonych kartek duży szablon i odrysuj go na kartce A3. Teraz wytnij wzór odrysowany na szarej kartce.

Krok 3

W miejscach zgięcia delikatnie przesuń tępą stroną nożyczek. W ten sposób będzie łatwiej złożyć pudełko.

Krok 4

Złóż pudełko, używając taśmy dwustronnej do sklejenia jego boków.

Krok 5

Z ozdobnego kartonu odrysuj górną część szablonu pomniejszoną o 1,5 cm i przyklej we wnętrzu pudełka.

Krok 6

Przycięte kwiaty włóż do pudełka, dbając o to, by rośliny były różnej wysokości. Dzięki temu kompozycja będzie bardziej atrakcyjna.

Krok 7

Przygotowany wcześniej list z podziękowaniami zwiń w rulon. Przewiąż sznurkiem, by się nie rozwinął i umieść obok kwiatów.

Krok 8

W jedną rękę weź własnoręcznie przygotowany bukiet z liścikiem, w drugą pyszne praliny Raffaello. Wręczając tak przygotowany prezent pamiętaj, że nic tak nie cieszy, jak pamięć i zaangażowanie.

Pozostałe pomysły

Zobacz wszystkie

Sprawdź wyjątkowe okazje