DEKORACYJNA OBRĘCZ

Zobacz jak w łatwy sposób przygotujesz oryginalną dekorację w swoim domu.

Zanim zaczniemy pracę, przygotuj niezbędne materiały:

obręcz o średnicy ok. 30 cm farba w spray’u suszki klej na gorąco Mon Chéri wstążka

Krok 1

Krok 1: Do przygotowania tej dekoracji potrzebujemy obręczy o średnicy ok. 30 cm. Nasza obręcz musi mieć złoty kolor, więc jeśli Twoja ma inny, to koniecznie ją pomaluj. Najszybciej oraz najwygodniej będzie użyć farby w spray’u – pamiętaj tylko, aby malować na balkonie ponieważ zapach farby może utrzymywać się przez wiele godzin. Pomalowaną obręcz pozostawiamy do wyschnięcia na kilka godzin.

Krok 2

Krok 2: Teraz musimy wykazać się delikatnością oraz precyzją. Bierzemy suszki i przyklejamy je asymetrycznie - tak aby rozchodziły się na dwie strony. Skorzystajmy z kleju na gorąco, ponieważ zapewnia precyzję przy dozowaniu i jest wygodny w użyciu. Tutaj niestety nie ma innej drogi, jak tylko metoda prób i błędów. Po kilku pierwszych podejściach powinno pójść już dużo łatwiej.

Krok 3

Krok 3: Kiedy uzyskamy pewną wprawę, naklejamy kolejne warstwy suszki. Na tym etapie pracy chodzi nam przede wszystkim o nadanie ozdobie wrażenia przestrzenności, dlatego suszki naklejamy pod różnymi kątami.

Krok 4

Krok 4: Na środku przyklejamy Mon Chéri. Na koniec zawiązujemy u góry czerwoną wstążkę i mamy ozdobę gotową do powieszenia.

Teraz znajdźmy dla niej najodpowiedniejsze miejsce i czekajmy na przybycie Panny Młodej i jej przyjaciółek.

Pozostałe pomysły

Zobacz wszystkie

Sprawdź wyjątkowe okazje