Dynie w stylu glamour inspirowane pralinkami Raffaello

Jak wykonać dekorację?

Dynie w stylu glamour inspirowane pralinkami Raffaello

Z czym kojarzy się wam jesień? Ze złotymi koronami drzew? A może z rodzinnym spacerem po lesie połączonym z grzybobraniem? Czy też z ciepłym kocem, aromatyczną herbatą i dobrą książką? Albo z wieczorem spędzonym przy ulubionym filmie lub serialu? Wiele z nas jesień na pewno kojarzy się z dyniami, które goszczą na stołach i straganach. Dlatego proponujemy wykorzystać je jako ozdobę jesiennych wieczorów, ale nie w typowych rustykalnych aranżacjach, lecz w barokowym stylu glamour, który idealnie zgra się eleganckimi pralinkami Raffaello.

Naszym pomysłem na ubarwienie chłodnych dni i kreatywne spędzenie wolnej chwili jest stworzenie prawdziwie jesiennej dekoracji w eleganckim wydaniu. Dynie w stylu glamour to wspaniała propozycja na szykowny dodatek do twojego wnętrza.


 

Zanim zaczniemy pracę, przygotuj niezbędne materiały:

niewielkie, ozdobne dynie różnego rodzaju sztuczne perły farby w sprayu: biała i złota tuba perłowej farby akrylowej brokat pralinki Raffaello

Krok 1

Przygotuj wszystkie potrzebne przedmioty. Pracę rozpocznij oczywiście od zabezpieczenia podłoża. Pamiętaj, by umyć dynie, ponieważ mogą być zakurzone. Wysusz je dokładnie. Następnie białą farbą w sprayu pomaluj całe dynie. Poczekaj chwilę, by wstępnie wyschły.

Krok 2

Zabezpiecz miejsce wokół ogonków i pomaluj je złotą farbą.

Pozostaw dynie do całkowitego wyschnięcia. Oczekiwanie umili ci pralinka Raffaello.

Krok 3

Przyszedł czas na ozdobienie pomalowanych dyń. Pierwszym sposobem będzie naklejenie taśmy z perełkami w miejscu naturalnych żłobień warzywa.

Krok 4

Dynię, która kształtem przypomina gruszkę i ma gładszą niż inne powierzchnię, można ozdobić brokatem. W tym celu pomaluj całość perłową farbą i nie zwlekając obsyp brokatem, nim farba zdąży całkowicie wyschnąć.

Krok 5

Kolejną dynię, jedną z tych bardziej gładkich, również można udekorować perełkami. Wybierz do tego pojedyncze koraliki o różnych rozmiarach i postaraj się nakleić je w nieregularny sposób.

 

Dekoracyjne dynie w stylu glamour są już gotowe!

Pozostałe pomysły

Zobacz wszystkie

Sprawdź wyjątkowe okazje