Wyjątkowo zapakowany prezent dla Babci i Dziadka

Oto propozycja na zapakowanie płaskiego prezentu w oryginalny sposób:

Wyjątkowo zapakowany i ozdobiony praliną Raffaello prezent dla Babci i Dziadka

Wyjątkowo zapakowany i ozdobiony praliną Raffaello prezent dla Babci i Dziadka

Nikt o nas tak nie dba, nikt się o nas tak nie troszczy jak oni – babcie i dziadkowie. Dla nich zawsze pozostaniemy wyjątkowi, bez wad! :) Chcemy Was dzisiaj zainspirować do tego, by prezent, który im wręczycie z okazji zbliżającego się święta Babci i Dziadka, był ozdobiony w wyjątkowy sposób. Z pewnością oni to docenią i zauważą Wasz trud włożony w ich święto.

Zapewne podarujecie im ulubione książki, filmy bądź albumy. Oto propozycja na zapakowanie płaskiego prezentu w oryginalny sposób:

Lista rzeczy, które będą Wam potrzebne:
-
prezent :);
-
papier do pakownia (najlepiej gładki, bez wzoru);
-
nożyczki;
-
taśma klejąca;
-
wstążka/wstążki do dekoracji – idealnie sprawdzą się aksamitne lub szyfonowe;
-
kwiaty bawełny;
-
klej na gorąco;
-
pralinki do ozdobienia wianka;
-
opakowanie pralinek Raffaello do wręczenia wraz z prezentem.
 

Zanim zaczniemy pracę, przygotuj niezbędne materiały:

prezent papier do pakownia nożyczki taśma klejąca wstążka/wstążki do dekoracji kwiaty bawełny klej na gorąco pralinki do ozdobienia wianka opakowanie pralinek Raffaello do wręczenia wraz z prezentem

Krok 1

Przygotujcie wszystkie potrzebne rzeczy z listy powyżej. Zacznijcie od tradycyjnego opakowania prezentu wybranym papierem ozdobnym. Pamiętajcie, by zrobić to estetycznie i dokładnie. Przód prezentu powinien być gładką stroną bez zagięć i klejeń.

Krok 2

Po obłożeniu prezentu papierem, przez środek przewiążcie wstążkę. Zamocujcie ją od spodu – tak, by klejenie nie było widoczne. Taka oś sprawdzi się idealnie jako podstawa dekoracji.

Krok 3

Następnie, wykorzystując klej na gorąco, przymocujcie kolejno kwiaty bawełny tworząc wianek. Będzie to piękna i prosta dekoracja, która zrobi wrażenie tak na Babci, jak i na Dziadku. Na dole wianka możecie zamocować lub przewiązań dodatkową ozdobną kokardę, która wykonacie z tej samej lub bardzo podobnej wstążki.

Krok 4

Nie zapomnijcie, by ozdobić swoje prezentowe dzieło pyszną słodką pralinką Raffaello. To miły akcent, który ożywi dekorację i z pewnością ucieszy Babcię i Dziadka.

Krok 5

Wręcz swój prezent , nie zapominając o dodatkowym pudełku z pralinkami Raffaello. Niech każda pralinka przypomina im o wyjątkowym dniu, który razem świętujecie.

Pozostałe pomysły

Zobacz wszystkie

Sprawdź wyjątkowe okazje