Sylwestrowy szampan z pralinkami Ferrero Rocher

Zobacz, jaką mamy dla Ciebie inspirację:

Sylwestrowy szampan w eleganckim wydaniu z pralinkami Ferrero Rocher

Sylwestrowy szampan w eleganckim wydaniu z pralinkami Ferrero Rocher

Przed nami nowy rok – pełen wyzwań i pragnień, przygód i nowych doznań. Spraw małymi detalami, by ten sylwestrowy wieczór był niezapomniany i magiczny. Skorzystaj z naszej propozycji i stwórz wyjątkowy detal, który będzie wspaniałą dekoracją przyjęcia.

Pierwsze skojarzenie z sylwestrowym wieczorem to szampańskie huczne witanie Nowego Roku. Zobacz, jaką mamy dla Ciebie inspirację:

Lista rzeczy, które będą Ci potrzebne do wykonania dekoracji:
– butelka/buteleczka szampana lub wina musującego,
– klej w sprayu,
– miseczka,
– sypki brokat,
– taśma dwustronna,
– wstążka do dekoracji,
– słomka,
– opakowanie pralinek Ferrero Rocher.
 

Zanim zaczniemy pracę, przygotuj niezbędne materiały:

buteleczka szampana lub wina musującego klej w sprayu miseczka sypki brokat taśma dwustronna wstążka do dekoracji słomka opakowanie pralinek Ferrero Rocher

Krok 1

Przygotuj wszystkie potrzebne rzeczy z listy powyżej. Na początku proponuję zdjąć papierowe etykiety z butelki, by brokat równomiernie przykleił się do szklanej powierzchni. Po osuszeniu i zdjęciu etykiet zacznij aplikować klej na butelkę.

Krok 2

Kolejny krok to obsypywanie butelki brokatem. Moja wskazówka jest taka by robić to systematycznie, czyli zaaplikuj klej i obsyp, a później obracaj butelkę i powtarzaj tę czynność.

Gdy cała butelka będzie już pięknie obsypana przejdź do kroku 3.

Krok 3

Teraz zajmij się dodatkowym ozdobieniem butelki. Możesz wykorzystać do tego np. wstążkę. Przyklej ją dookoła szyjki butelki, a następnie przymocuj pralinkę Ferrero Rocher oraz słomkę.

Krok 4

Butelka jest gotowa! Zabierz ją ze sobą na przyjęcie sylwestrowe lub podaruj bliskiej osobie. Nie zapomnij o pudełku pralinek Ferrero Rocher!

Pozostałe pomysły

Zobacz wszystkie

Sprawdź wyjątkowe okazje