Walentynkowa niespodzianka dla ukochanej osoby

Oto pomysł na wyjątkową dekorację dla ukochanej osoby

Walentynkowa niespodzianka dla ukochanej osoby

Wkrótce w kalendarzu magiczna data dla wszystkich ZAKOCHANYCH. 14 lutego to dzień, w którym pragniemy zaskoczyć i docenić bliską nam osobę. Sposobów jest wiele. Popularne są randki na mieście, wycieczki, wyjazdy do SPA, ale nie każdy ma takie możliwości i często musimy ograniczyć się do prezentu i wspólnej kolacji w domu przy ulubionym filmie. Mam dla Was dzisiaj pewien pomysł, który sprawi, że Walentynki w domu będą wyjątkowe i niezapomniane.

Każdy człowiek w głębi serca uwielbia być zaskakiwany i obdarowywany przez bliską mu osobę. Nic jednak nie cieszy tak bardzo, jak niematerialne prezenty niespodzianki. A gdyby tak zadbać o atmosferę w domu lub mieszkaniu i udowodnić, że magia istnieje?

Oto pomysł na wyjątkową dekorację dla ukochanej osoby, którą bez wsparcia profesjonalnego dekoratora, wykona każdy.

Lista rzeczy, które będą Ci potrzebne do wykonania dekoracji:

-pompka ręczna do balonów (kupisz ją przez inter-net lub w sklepie z akcesoriami na przyjęcia);
-15-20 balonów foliowych w kształcie serca (wy-bierz te w rozmiarze około 40 cm oraz kilka mniej-szych dla ciekawszego efektu);
-balon z napisem LOVE bądź inny, który Cię za-chwyci; 
-kulki żelowe na taśmie do zamocowania balonów na ścianie - to najbezpieczniejsza technika moco-wania, która nie niszczy powierzchni (możesz sko-rzystać też z dwustronnej taśmy klejącej, ale ta może zostawić ślady); 
-paczka ulubionych pralinek Raffaello;
-tuba ze sztucznymi płatkami róż do dekoracji lub żywe płatki kwiatów. 

Opcjonalnie:

-jednorazowa butla z helem do napompowania kil-ku balonów helem;
-kilka dodatkowych balonów foliowych;
-wstążka do przywiązania balonów;
-słodkie trio Raffaello (mniejsze opakowanie, które posłuży za obciążnik do balonów z helem);
-bukiet kwiatów :)
 

Zanim zaczniemy pracę, przygotuj niezbędne materiały:

pompka ręczna do balonów 15-20 balonów foliowych w kształcie serca balon z napisem LOVE bądź inny paczka ulubionych pralinek Raffaello tuba ze sztucznymi płatkami róż

Krok 1

Przygotuj wszystkie potrzebne rzeczy z listy powyżej. Na początku napompuj wszystkie balony, i sprawdź, jak dużą kompozycję jesteś w stanie uzyskać.

Krok 2

Teraz zaprojektuj dokładny wzór. Być może pomoże Ci ułożenie kompozycji na podłodze i później stopniowe przenoszenie jej na ścianę. Jeśli wolisz spontan – nic nie stoi na przeszkodzie. Wybierz swoją wersję!

Krok 3

Teraz przyklejaj balony do ściany, wykorzystując do tego żelowe kulki. Niech to będzie wspaniała zabawa i przyjemność, w trakcie której inspirujesz się ukochanymi pralinkami Raffaello.

Krok 4

Teraz, jeśli chcesz, dopompuj kilka balonów helem, by stworzyć dekorację 3D. Nie musisz inwestować w profesjonalną butlę, możesz kupić jednorazową w sklepach z akcesoriami na przyjęcia. Ważne! Pamiętaj, by po zużyciu odpowiednio ją zutylizować. Przywiąż balony wstążką do mniejszych opakowań pralin Raffaello i ustaw na tle ściany (na sofie lub stoliku).

Krok 5

Nie zapomnij rozsypać płatki róż, zapalić świece i wyeksponować słodki podarunek.

 

Gotowe!

Pozostałe pomysły

Zobacz wszystkie

Sprawdź wyjątkowe okazje