Winietka, prezent, dekoracja stołu i kielich w jednym

Jak wykonać dekorację?

Winietka, prezent, dekoracja stołu i kielich w jednym

Trwa intensywny sezon letnich przyjęć. Dużą popularnością cieszą się w tym czasie imprezy organizowane w plenerze. Jeśli spotkanie z bliskimi pośród natury nie jest możliwe, przenieś do pomieszczenia choć odrobinę sielskiego klimatu – przystrój przestrzeń wakacyjnymi kwiatami. A co w momencie, gdy nie masz zbyt wiele miejsca, a chcesz wnieść słoneczny powiew lata? 

Stwórz razem z nami winietkę, prezent dla gości i dekorację stołu w jednym. Tym małym akcentem wywołasz uśmiech na twarzach bliskich i subtelnie ozdobisz miejsce przyjęcia. Jest to także idealne rozwiązanie, jeśli chcesz uniknąć zamieszania i w delikatny sposób zasugerować gościom, które miejsce przy stole powinni wybrać. Przyszykuj wszystkie potrzebne materiały i do dzieła! 
 

Zanim zaczniemy pracę, przygotuj niezbędne materiały:

kryształowy kielich żywe cięte kwiaty dekoracyjny sznurek nożyczki ozdobny kartonik cienkopis taśma dwustronna pralinki Ferrero Rocher

Krok 1

Pracę rozpocznij od stworzenia szablonu na winietkę. W pierwszej kolejności wytnij z kartonika koło o średnicy nieco mniejszej niż podstawa kielicha. Brzegi dekoracyjnie poprzycinaj i wykonaj otwór na nóżkę kielicha.

Krok 2

Przyszedł czas na spersonalizowanie winietek, każdą z nich starannie podpisz imieniem zaproszonego gościa. Nie spiesz się, niech czas przygotowania imiennych ozdób będzie dla Ciebie przyjemnością osłodzoną pralinkami Ferrero Rocher.

Krok 3

Z ulubionych ciętych kwiatów skomponuj mini bukieciki, kolejno przewiąż i udekoruj je ozdobnym sznurkiem.

Krok 4

Do kryształowego kieliszka przywiąż przygotowany wcześniej bukiecik, a dodatkowo przyklej na środku (za pomocą taśmy dwustronnej) pralinkę Ferrero Rocher. Dodaj do tego winietkę i wielofunkcyjna dekoracja jest już gotowa :)

Krok 5

Wypraw przyjęcie dla bliskich osób i wykorzystaj nasz pomysł na winietkę, upominek dla gości i dekorację stołu w jednym.

Pozostałe pomysły

Zobacz wszystkie

Sprawdź wyjątkowe okazje