LAMPION RAFFAELLO

Zobacz jak w łatwy sposób przygotujesz oryginalną dekorację w swoim domu.

Zanim zaczniemy pracę, przygotuj niezbędne materiały:

klimatyczny lampion latarenka gałązki eukaliptusa i ulubione kwiaty gąbka florystyczna pralinka Raffaello

Krok 1

Krok 1: Przede wszystkim zdobądźmy odpowiedni lampion. Nie może być za duży, inaczej nasza kompozycja w nim „zginie”. Kwiaty oraz pralinka muszą być dobrze widoczne, ponieważ to one przesądzają o dekoracyjności ozdoby. Ważny będzie także kolor lampionu. Postawmy na srebrny bądź odcienie złotego, które dobrze będą komponować się z bielą kwiatów i zielenią liści. Do lampionu wkładamy mały kawałek gąbki florystycznej nasączonej wodą.

Krok 2

Krok 2: Teraz czas na odrobinę kreatywności. Tworzymy małą kompozycję z kwiatów i liści, wbijając je w gąbkę florystyczną. Nie bójmy się eksperymentować, być może sami siebie zaskoczymy tym, co uda nam się „wyczarować”. Często najpiękniejsze kompozycje powstają przy udziale przypadku, warto więc próbować dopóty, dopóki nie będziemy całkowicie zadowoleni.

Krok 3

Krok 3: Kiedy kompozycja z kwiatów i liści spełnia już nasze oczekiwania, możemy dodać ostatni element, czyli Raffaello. Wkładamy ją w środek kompozycji i mamy gotowy lampion na przyjęcie ślubne!

Ozdoba gotowa, ale przecież jeden lampion nie wystarczy, aby stworzyć odpowiedni nastrój na przyjęciu. Tworzenie kolejnych powinno już jednak pójść jak z płatka, także miłej pracy i udanego wesela!

Pozostałe pomysły

Zobacz wszystkie

Sprawdź wyjątkowe okazje