WALENTYNKOWE NAKRYCIE STOŁU

Zobacz jak w łatwy sposób przygotujesz oryginalną dekorację w swoim domu.

Zanim zaczniemy pracę, przygotuj niezbędne materiały:

kartonów z bloku technicznego w kolorze czerwonym nożyczek białej serwety Ferrero Rocher

Krok 1

Krok 1: Wytnij z czerwonego kartonu kwadrat o wymiarach 12x12 cm i złóż go na pół po przekątnej. Następnie rozłóż go i ponownie złóż, ale wzdłuż drugiej przekątnej. Kwadrat powinien teraz mieć zagięcia biegnące z każdego przeciwległego rogu.

Krok 2

Krok 2: Ponownie złóż kwadrat wzdłuż jednej z przekątnych i ułóż najszerszym kątem w swoim kierunku. Chwyć górny róg i wygnij go tak, by przylegał do prawej krawędzi trójkąta. Przytrzymaj to miejsce jednym palcem, a po lewej stronie utwórz coś na kształt dziobu łodzi. Teraz rozłóż papier do trójkąta i powtórz to samo po przeciwnej stronie.

Krok 3

Krok 3: Zagnij końcówki po lewej i prawej stronie. Następnie ściśnij boki trójkąta do środka i zegnij je na lewo. Końcówkę zawiń do środka i zagnij. Następnie końcówki lewej i prawej strony wygnij na zewnątrz i… serce gotowe!

Krok 4

Krok 4: Na tak przygotowanym sercu umieść Ferrero Rocher i ułóż całość na starannie zwiniętej serwecie. Dla wzmocnienia efektu możesz stworzyć „łańcuch” z serc, który połączy Wasze nakrycia na stole.

 

Pozostałe pomysły

Zobacz wszystkie

Sprawdź wyjątkowe okazje